Junioři neudrželi vedení ve Valašském Meziříčí

• úterý 20. února 2024

Juniorský tým vkročil do nadstavby těsnou domácí páteční porážkou 1:2 se Studénkou. Body pak nezískali Slezané ani v neděli. Ve Valašském Meziříčí sice po první třetině 2:0 vedli, nakonec ale prohráli 4:6, když dva góly obdrželi v poslední minutě. Hned tři branky inkasovala Opava při vlastním oslabení.

28. kolo, neděle 18. 2. 2024

6:4 (0:2, 3:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 21. Smetana (Capil, Koláček), 30. Balažovič (Capil, Smetana), 35. Omelka (Balažovič, Žárský), 44. Smetana (Capil, Žárský), 59. Balažovič (Javorský, Jež), 60. Capil – 6. Vojkuvka (Hrdý), 16. Popelka (Drastich), 39. Kavan (Kohut, Wendelin), 56. Kavan (Wendelin). Rozhodčí: Fiedler – Kamas, Bambuch. Vyloučení: 3:6. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 6:4.

J. Cegliňski — P. Balažovič, O. Hofmann, J. Koláček, O. Vašek — V. Smetana, D. Capil, B. Jež, R. Javorský, L. Bednařík, M. Žárský, Š. Vrba, T. Omelka

T. Pernica — D. Drastich, M. Rychtr, J. Haničák, M. Kohut, L. Číž, J. Duškevič — L. Benš, J. Platzek, R. Hrdý, T. Vojkuvka, M. Popelka, Š. Nádeníček, V. Kavan, D. Klapetek, G. Welke, T. Wendelin, M. Glos