Dorostenci zvítězili v Kroměříži

• pondělí 13. listopadu 2023

Už šesté vítězství v řadě si o víkendu připsali naši dorostenci. Tentokrát uspěli poměrem 3:1 na ledě Kroměříže. Na úvodní trefu Glose z osmé minuty zvládli domácí bleskově zareagovat, v dalších dvou třetinách se ale prosadili ještě Grigarčík s Abídem. V tabulce je Opava druhá za vedoucím Havířovem. Oproti soupeři má dva neodehrané zápasy k dobru.

12. kolo, sobota 11. 11. 2023

HK Kroměříž

1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Zakravač (Havlík) – 8. Glos (Hrdý, Vojkuvka), 35. Grigarčík (May), 55. Abíd (Ciminga, Drastich). Rozhodčí: Mikšík – J. Novák, Pecháček. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3.

A. Stratil — T. Kovář, M. Dopita, T. Chytil, J. Kolář — D. Havlík, J. Žabenský, M. Králík, J. Mozga, P. Židlík, M. Pochylý, V. Zakravač, M. Žaroský, Z. Trávníček

M. Kremer — A. Grigarčík, V. Suchánek, T. May, D. Drastich, D. Černý, A. Richter, D. Celta, M. Kohut — A. Abíd, O. Ciminga, L. Suchánek, A. Benš, R. Hrdý, T. Vojkuvka, S. Římský, M. Glos

Tabulku Regionální ligy dorostu 2023/24 sk. 13-14 naleznete ZDE.