Junioři otočili v poslední třetině duel v Kroměříži

• pondělí 12. prosince 2022

Opavští junioři bodovali v neděli naplno na ledě Kroměříže. Soupeř sice nad Slezanem dvakrát vedl, našemu týmu se ale podařilo v poslední třetině dvěma góly strhnout skóre na svou stranu. Na výsledku 3:2 se dvěma trefami podílel Jonáš Platzek. Vítěznou branku vsítil necelé tři minuty před koncem Štěpán Kršík.

20. kolo, neděle 11. 12. 2022

HK Kroměříž

2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 2. Dom. Opravil (Dan. Opravil), 42. Lavička (Vácha, Malota) – 30. Platzek (Wendelin), 50. Platzek (Wendelin), 57. Kršík (Nádeníček). Rozhodčí: Mikšík – Kučera, Valentík. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

Malota – Dom. Opravil, Koníček, Šejba, Vácha, Harásek – Kubový, Dan. Opravil, Ševčík, Nasco, Lavička, Grézl, Radkovský

Drabčík – Hartmann, Haladěj, Haničák, Rychtr, Michalčík – Benš, Vavrečka, Platzek, Wendelin, Kavan, Záhumenský, Kršík, Nádeníček, Petruška